• Veiling 146

Kavel 1727 - Veiling 146

BELGIQUE, étoile de cadet ...
BELGIQUE, étoile de cadet ...

Kavel 1727

Eretekens
BELGIQUE, lot.
Schatting:
100,00 EUR
Inzetprijs:
80,00 EUR
Huidig bod:
130,00 EUR

Biedingen

Kavelstatus:
Veiling gesloten

Beschrijving

BELGIQUE, étoile de cadet d’honneur du travail, en bronze doré et émaillé.
Le premier insigne officiel de ce type des Expositions nationales du travail, créé par la Maison De Greef en 1954.
Alleen geregistreerde en geautoriseerde gebruikers mogen biedingen plaatsen.

Gebruik het registratieformulier om ons uw deelnameverzoek te sturen, of, als u al geregistreerd en geautoriseerd bent, gebruik dan het inlogvak aan de rechterkant.

Voor alle informatie kunt u contact opnemen met auctions@elsen.eu

Verkoopvolgorde

SESSIE 1 (Kavels 1-856)
Voorbieding - Einde
11 12 2020 17:00 CET
Live veiling - Begin
12 12 2020 09:00 CET

SESSIE 2 (Kavels 857-1773)
Voorbieding - Einde
11 12 2020 17:00 CET
Live veiling - Begin
12 12 2020 14:00 CET