• Veiling 145

Kavel 760 - Veiling 145

Kavel 760

Dark Ages
CAROLINGIENS, Raoul (923-936), AR denier, Orléans. M.G. 1598. - Extremely Fine
Inzetprijs:
240,00 EUR
Hamerprijs:
240,00 EUR

Biedingen

Kavelstatus:
Veiling gesloten

Beschrijving

CAROLINGIENS, Raoul (923-936), AR denier, Orléans. D/ + CRΛTIΛ D-I REX Monogramme de Rodulfus imitant celui d''Odo rex. R/ + ΛVRELIΛNIS CIVITΛ Croix. M.G. 1598; Prou 525; M.E.C. I, 1003; Dumas, Raoul, 45. 1,40g Belle patine.
Probablement frappé après la mort de Raoul, sous l'autorité d'Hugues le Grand, duc de France (936-956).

Kwaliteit: Extremely Fine

Notities
Provient de Jean Elsen, juin 1989.
Alleen geregistreerde en geautoriseerde gebruikers mogen biedingen plaatsen.

Gebruik het registratieformulier om ons uw deelnameverzoek te sturen, of, als u al geregistreerd en geautoriseerd bent, gebruik dan het inlogvak aan de rechterkant.

Voor alle informatie kunt u contact opnemen met auctions@elsen.eu

Verkoopvolgorde

SESSIE 1 (Kavels 1-896)
Voorbieding - Einde
17 09 2020 17:00 CEST
Zaalveiling - Live veiling - Begin
18 09 2020 14:00 CEST

SESSIE 2 (Kavels 897-1755)
Voorbieding - Einde
17 09 2020 17:00 CEST
19 09 2020 09:00 CEST

SESSIE 3 (Kavels 1756-2571)
Voorbieding - Einde
17 09 2020 17:00 CEST
19 09 2020 14:00 CEST