• Veiling 146

Kavel 614 - Veiling 146

PICENUM, HATRIA, AE biunx, vers 289 av. J.-C. H. pl. 76, 12. Rare. - Fine - Very Fine
Schatting:
150,00 EUR
Inzetprijs:
120,00 EUR
Huidig bod:
260,00 EUR

Biedingen

Kavelstatus:
Veiling gesloten

Beschrijving

PICENUM, HATRIA, AE biunx, vers 289 av. J.-C. D/ Coq à g. Devant, deux globules. R/ Chaussure à d. Dessous, [HAT]. H. pl. 76, 12; Syd., Aes Grave, 189; T.V. 185. 69,50g Rare Petits éclats au droit. Patine brun-vert.

Kwaliteit: Fine - Very Fine

Notities
Provient de notre vente 4, 15 octobre 1985, 72.
Alleen geregistreerde en geautoriseerde gebruikers mogen biedingen plaatsen.

Gebruik het registratieformulier om ons uw deelnameverzoek te sturen, of, als u al geregistreerd en geautoriseerd bent, gebruik dan het inlogvak aan de rechterkant.

Voor alle informatie kunt u contact opnemen met auctions@elsen.eu

Verkoopvolgorde

SESSIE 1 (Kavels 1-856)
Voorbieding - Einde
11 12 2020 17:00 CET
Live veiling - Begin
12 12 2020 09:00 CET

SESSIE 2 (Kavels 857-1773)
Voorbieding - Einde
11 12 2020 17:00 CET
Live veiling - Begin
12 12 2020 14:00 CET